XiaoMiTool V2 Kolay Kurulum Aracı

Xiaomi Telefonlara ROM Yüklemeyi Kolaylaştıran Araç

XiaoMiTool V2 Nedir?

  • XiaoMiTool V2 (XMT2), kolay bir şekilde xiaomi telefonlarınızın yazılım ve bazı modlarını yüklemenize yardımcı olacak resmi olmayan bir yazılımdır.
  • XiaoMiTool V2, XiaomiTool yazılımın daha gelişmiş ve onun yolundan ilerleyen bir araçtır.
  • XiaoMiTool V2, cihazı PC’nize bağladığınız andan itibaren yapmanız gereken bir çok işlemi hızlıca yapan ve sizi yönlendiren bir yazılımdır.
  • XiaoMiTool V2 en son resmi romları, twrp, root’ dosyaları, magisk gibi yazım dosyalarını indirebilir ve hangisinin cihazınıza kurmanın en iyi yolu olduğuna karar verebilir XiaoMiTool V2, Xiaomi telefonlarınız da yazılım değişiklikleri için herşeyi bir arada sunan bir araçtır.

XiaoMiTool V2 neden var?

  • Xiaomi cihazları donanım kalitesi/fiyat oranı bakımından harika, ancak yazılım söz konusu olduğunda, herkes kendi cihazını özelleştirebilmeli ve bu deneyimlerden en iyi şekilde yararlanabilmelidir.
  • XiaoMiTool, sadece çok iyi bilen değil, daha az bilgi ile çok fazla iş yapmak isteyen kullanıcıların taleplerinden doğdu.
  • XiaoMiTool V2, daha iyi grafik arayüzü, daha iyi taşınabilirlik, daha fazla stabilite ve daha fazla yükseltilebilirlik ile bu hizmeti bir üst seviyeye taşımak için tasarlandı.
  • XiaoMiTool V2, kullanıcı bağışları sayesinde geliştirilmiştir.

XiaoMiTool V2’nin özellikleri nelerdir?

– Romların kolayca indirilmesi (mevcut olduğunda): resmi romlar (çince istikrarlı, beta, global kararlı, beta), xiaomi.eu rom’lar, twrp, magisk ve daha fazlası.
– Cihaz bilgilerinin ve durumu hakkında detaylı bilgi vermesi: şu anda yüklü rom, bootloader durumu, recovery, …
– Kurulum türünün seçebilmesi: fastboot, stok kurtarma, twrp, fastboot kurtarma ve daha fazlası gelecek
– Bağımsız cihaz yönetimi: usb hata ayıklamayı etkinleştirirsiniz, XMT2 hemen hemen her şeyle ilgilenir (yeniden başlatma, bilgi sorgulama, komut gönderme)
– Bağımsız sürücü kurulumu: PC’nizde sürücü kurulumu zahmetine girmeyin, XMT2 sizin için bu işi halledecek
– Herşey tek bir uygulamada: başka bir araç gerekmez (minimum adb veya başka): XMT2 hepsi bir arada, tak ve çalıştır aracıdır.
– Dahili bootloader kilidini açma aracı. Resmi araç ile aynı şekilde çalışır.
– daha fazlası gelecek…

İle paylaş:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.