Xiaomi MIUI 12.5 Güncellemesini Dağıtmayı Sürdürüyor

Mart ayı sonunda piyasaya sürülen akıllı telefon Xiaomi Mi 11i için bugün beklenen oldu ve MIUI 12.5 güncellemesi yayınlandı.
Şu sıralar Black Shark 4 ile adından söz ettiren Çinli dev yine gündemde. Birbirinden farklı telefonlara sahip olan şirket yeni güncellemeler yayınlıyor. Yayınladığı güncellemeler ile adından söz ettirmeye devam eden Çinli şirket yine kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Yakın da amiral gemisi niteliğinde üç farklı tablet modelini karşımıza çıkaracak olan şirket, Mart ayın da piyasaya sürdüğü Xiaomi Mi 11i için güncelleme yayınladı. 2021’in amiral gemilerinden bir tanesi olan cihaz, yeni güncellemesi ile kullanıcılara pek çok yeniliği de sunuyor. Yeni kullanıcı arayüzü özellikle ilgi odağı haline gelecek gibi görünüyor.

Android 11 tabanlı MIUI 12 ile piyasaya sürülen akıllı telefon aylar sonra yeni bir güncelleme aldı. Güncelleme ile kullanıcılarına en güncel işletim sistemini sunan şirket, yine yüzleri güldürdü.

"<yoastmark

Xiaomi Mi 11i İçin MIUI 12.5 Yayınlandı

Başarılı telefon modeli şu sıralar satışlarına kaldığı yerden devam ederken yeni bir güncelleme aldı. Mart ayın da lansmana çıkan ve çıktıktan iki ay sonra büyük bir güncelleme alan telefon sahiplerinin yüzünü güldürdü. Hem Hindistan’da hem de dünyanın dört bir yanında satışlarına devam eden telefon modeli MIUI 12.5 güncellemesi ile daha kararlı bir hale geldi. V12.5.2.0.RKKEUXM sürüm numarası ile yayınlanan güncellemenin doysa boyutu yayınlanmadı. Ancak güncellemenin pek çok iyileştirme unsurunu beraberin de getirdiği ifade edildi.

İle paylaş:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.