Samurai Spirits’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Eylül ayında bir haber yayınlamış ve yeni 3D Samurai Shodown oyununun adının Samurai Spirits olacağını açıklamıştık. Her ne kadar geliştirici firma SNK oyunun hangi platformlarda yayınlanacağını açıklamasa da, bugün yeni haberler geldi. Buna göre Samurai Spirits önümüzdeki yılın ikinci çeyreğinde oyuncularla buluşacak.

samurai spiritsin cikis tarihi belli oldu 1

Samurai Spirits’de 3D görseller yer alacak fakat 2D oynanış stili devam edecek. Yani orijinal Samurai Shodown mekaniklerine sadık kalacak. Unreal Engine grafik motoru ile geliştirilecek olan oyun için aynı zamanda yeni bir tanıtım fragmanı da yayınlandı. Bu fragman sayesinde oyunda yer alacak karakterlerden bazılarını görmüş olduk.

Samurai Spirits’de Haohmaru, Jubei Yagyu, Nakoruru, Earthquake, Galford, Ukyo, Genjuro, Tamtam ve Hanzo gibi dövüşçüler bulunacak.

SNK aynı zamanda yeni King of Fighters oyunu King of Fighters XV üzerinde de çalışıyor ve bu oyunun 2020 yılında çıkması bekleniyor. Her ne kadar SNK tarafından platformlar açıklanmasa da, KOF XIV’in PC için çıktığını hatırlarsak, yeni oyunun da yine PC’ye geleceğini söyleyebiliriz.

Aşağıdan Samurai Spirits’in ilk fragmanını izleyebilirsiniz, iyi seyirler!

İle paylaş:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.