Samsung S9 S9+ SM-G960F SM-G965F stock yazılım

Samsung Galaxy S9 için yeni güncelleme Türkiye’de dağıtılmaya başlandı. Bakalım Galaxy S9 ve S9+ için dağıtılan yeni güncelleme, kullanıcılara hangi yeni özellikleri ve hata düzeltmelerini getiriyor?

Samsung’un 2018 amiral gemisi Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modelleri için yeni güncelleme Türkiye’de. 355.26 MB boyutundaki güncellemeyle beraber Galaxy S9 modellerine yeni özellik ile beraber, performans iyileştirmeleri ve Mayıs ayı Android güvenlik güncelleştirmesi verilmiş oldu.

Galaxy S9 için yeni güncelleme bizlere neler sunuyor?

galaxy s9 icin yeni guncelleme

Galaxy S9 için yeni güncelleme, G965FXXU1BRE6G965FOXM1BRE3G965FXXU1BRE3 sürüm adlarına sahip. Güncelleme, Galaxy S9+ modeli için 355.26 MB büyüklüğünde.

Yeni dağıtılan güncellemede kullanıcılara;

Performans ve kararlılık iyileştirmeleri
Galaxy S9 modellerinin VoLTE ve VoWiFi performansını da iyileştiriyor.
Çift SIM kart desteği olan Galaxy S9 ve S9+ için, Dual VoLTE ve VoWiFi servisi aktif edildi.
Google’ın Mayıs ayı güvenlik paketi ve Samsung’un kendi arayüzünde gerçekleştirdiği güvenlik iyileştirmeleri sunuluyor.

Hala Android 8.0

Android 8.0 ve Samsung Experience 9.0 yazılım sürümüyle piyasaya çıkan Galaxy S9 ailesi, yeni güncellemelerden sonra sistem sürümünde herhangi bir değişiklik bulunmuyor.

Android 8.1 sürümü yerine doğrudan Android 9.0’a geçmesi beklenen Galaxy S9 modellerinin, bu güncellemeye kadar benzer kararlılık, güvenlik ve sistem iyileştirmeleri içeren minik güncellemelerle devam etmesi bekleniyor.

İle paylaş:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.