Samsung Galaxy A42 5G, 5000 MAh Bataryayla Gelecek!

Samsung Galaxy A42 5G Batarya

Samsung Galaxy A42 5G, 5000 MAh Bataryayla Gelecek!

Samsung’un akıllı telefon sektöründeki yeri kesinlikle yadsınamaz. Her bütçe seviyesine uygun akıllı telefon çıkaran markanın daha çok orta seviyeye konumlandırdığı bir seri var. Galaxy A serisiyle birlikte bu marka orta bütçeli kullanıcılara hitap etmekte. Fiyatları günümüzde bir hayli artmaya başladı fakat hâlâ iyi bir konumda diyebiliriz. Bugünse Samsung’un en uygun fiyatlı 5G telefonu olacak olan “Galaxy A42 5G” modelinin bataryası ortaya çıktı!

Samsung’un En Ucuz 5G Destekli Cihazı Olacak!

samsung galaxy a42 5g ucuz telefon

Samsung cephesinde şu an sadece üst seviye modellerde 5G şebeke desteğini görmekteydik. Bu telefonların fiyatları ülkemizde çoğu kişiye göre bir hayli yüksek, işte bu yüzden daha uygun fiyatlı ve güncel cihaz arayanların sayısı bir hayli fazla. 5G şebekenin yaygınlaşmasıyla birlikte bu cihazlara olan ilginin artması bekleniyor çünkü benzer bir olay 4G’ye geçişte yaşanmıştı.

Samsung A42 5G Batarya

Galaxy A42 5G modeline baktığımız zaman arkada 3 adet kamera kurulumu olacağı söyleniyor. Geçişli bir arka kapakla birlikte damla çentiğin kullanılacağını görüyoruz. Cihaz hakkında bilinenler şu anlık böyle. Kesin denebilecek bir şey ise cihazın batarya kapasitesi oluyor. Sertifikadan geçmiş olan EB-BA426ABY model koduna sahip 5000 mAh kapasite sunan bu bataryanın Galaxy A42 modelinde kullanılacağı biliniyor. Yani tahmin edebileceğiniz üzere bu telefonun batarya ömrü bir hayli iyi olacaktır…

İle paylaş:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.