Redmi K20 yok sattı

Ülkemizde de hayli geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Xiaomi geçtiğimiz gün Redmi K30 Pro ve K30 Pro Zoom modellerini tanıtmıştı. Bu tanıtımın hemen akabinde Redmi K20 ve K20 Pro modellerinin satış rakamları da açıklandı.

Xiaomi Redmi K20 adeta yok satmış!

Teknoloji tutkunlarının da bildiği üzere RedmiXiaomi’nin yan markalarından birisi. Yani Redmi ve Xiaomi arasında Honor ile Huawei’nin ki gibi bir bağlantı mevcut.

Lakin Xiaomi marka bilinirliği açısından Redmi modellerinde de ismini geçiriyor. Redmi hali hazırda ülkemizde de kurumsal olarak hizmet veriyor.

redmi k20 hf6K

Kısa sürede global pazarda olduğu gibi Türkiye’de de geniş kitlelere erişen Redmi, üst segmentteki uygun fiyatlı K serisi modelleriyle milyonlarca kullanıcı edinmiş durumda.

Geçtiğimiz gün Xiaomi, Redmi serisinin yeni üst segment modellerini tanıtmıştı. Bu tanıtım sonrasında yaklaşık olarak 9 ay önce satışa sunulan K20 modellerinin satış rakamları da açıklandı.

Xiaomi tarafından yapılan açıklamada Redmi K20 ve K20 Pro’nun toplamda 5 milyondan fazla sattığı belirtildi. Bu satış rakamlarının hayli etkileyici olduğunu söylemek mümkün. Üstelik bu satışın en az yarısının ilk defa Redmi ya da Xiaomi kullanacak olan müşteriler oluşturuyor. Yani Xiaomi kullanıcı sayısını gün ve gün arttırıyor

İle paylaş:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.