Hiren’s BootCD [Yenilendi]

Hiren’s BootCD [Yenilendi] Mini Windows 10 ile karşınız da

Hirens Boot CD PE

Teknik servislerin,üreticilerin,donanım testi yapan arkadaşların yakından tanıdığı benchmarkların toplu hali diyebiliriz.Yalnızca benchmark da değil tabi ki bilinen bir çok programın (CCleaner,DefragNT,CPUz…) da içinde bulunduğu bir program.

Hiren’in BootCD PE’si (Ön Yükleme Ortamı), Windows 10 PE x64 tabanlı Hiren’in BootCD’sinin restore edilmiş bir sürümüdür. Kasım 2012’den sonra resmi güncellemeler olmadığından, PE sürümü Hiren’in BootCD hayranları tarafından geliştiriliyor. Hiren’in BootCD’sinde kullanılan en az, en iyi ve güncel ücretsiz araçları içerir. Yeni yaş bilgisayarları için geliştirilmekte, UEFI önyüklemeyi desteklemektedir ve en az 2 GB RAM gerektirir.

ISO’nun içindeki kullanışlı araçlarla, bilgisayarınızla ilgili birçok sorunu çözebilirsiniz. Korsan yazılım içermez, sadece ücretsiz ve yasal yazılım içerir.

Önyüklemeden sonra, PE sürümü donanımınız için grafik, ses, kablosuz ve ethernet kartı gibi sürücüleri yüklemeye çalışır. Böylece bir WIFI veya Ethernet ağına bağlanabilirsiniz. Lütfen İletişim için WIFI veya Ethernet kartı PE sürümü tarafından tanınmayan değilse, donanım modeli ile. Yeni sürümlerde gerekli sürücüleri ekleyeceğiz.

Resmi sürümler Old Versions sayfamızda hala var  . Daha fazla bilgi için sayfa hakkında kontrol edin .

İndirmek için tıklayın 

 

Dosya Şifresi:

İle paylaş:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.