Galaxy Note 9 için kamera güncellemesi yayınlandı!

galaxy note 9 kamera guncellemesi yayinlandi

Samsung amiral gemisi Galaxy Note 9 için yeni bir güncelleme yayınlandı. Android 9.0 Pie güncellemesini alması kullanıcılar tarafından merakla beklenilen akıllı telefon için yayınlanan bu güncelleme ile kamera daha iyi hale getiriliyor.

Tahmin edebileceğimiz gibi OTA aracılığıyla dağıtımına başlanılan güncelleme, N960FXXU2ARI9 yazılım sürüm numarası ile gelirken yaklaşık 302 MB gibi bir boyuta sahip. Güncellemenin dağıtımına ilk olarak Almanya’dan başlandı.

Hatırlarsanız Galaxy Note 9 için yayınlanan ilk güncelleme Bixby, ikinci güncelleme ise süper ağır çekim modu ile ilgiliydi. Yayınlanan bu üçüncü güncelleme ise kamera deneyimi çok daha iyi hale getirdiğini belirtiyor.

Galaxy Note 9 kamera kalitesi çok daha iyi seviyeye geldi!

HDR çekim kalitesinin artırıldığı güncelleştirme ile SNR algoritması geliştirildi. Böylece düşük ışık altında fotoğraflarda ortaya çıkan noise ( gürültü ) azalıyor. Otomatik çekim modunun ise çok daha hızlı ve iyi kararlar verdiği belirtiliyor.

xgalaxy note 9 kamera guncellemesi.jpg.pagespeed.ic.J7sKf3SVl6

Güncellemenin Türkiye’de ve diğer ülkelerde bulunan Galaxy Note 9 modellerine ne zaman geleceği şu anda bilinmiyor. İlerleyen günlerde Ayarlar > Yazılım Güncelleştirme yolunu takip ederek güncelleştirme kontrolü yapabilirsiniz.

İle paylaş:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.