Cyberpunk 2077 Tekrar Ertelendi!

Cyberpunk 2077 uzunca bir süredir oyun severler tarafından beklenen bir oyundu. Yapımcı firma bu oyunu 5 yılı aşkın bir süredir geliştirmeye devam ediyor. 2077 yılında geçecek olan bu oyun hakkında büyük beklentiler içerisindeyiz. Tanıtılan görseller, videolarla birlikte aslında büyük bir merak uyandırmayı başardılar. PC, Playstation, Xbox platformları için geliştirilen bu oyun aslında ocak ayında tekrar ertelenmişti, bu haber bekleyen oyun severleri bir hayli üzdü. Fakat bugün Twitter hesabı üzerinden yapılan yapılan resmi açıklamayla birlikte oyunun tekrar ertelendiği duyuruldu!

EazneGsWsAMp5ok

 

Kısa bir süre önce Cyberpunk resmi hesabından yapılan duyuruda oyunun 19 Kasım 2020 tarihine ertelendiği söylendi. Oyunun çıkış için henüz hazır olmadığı söyleyen yapımcılar oyunun içerik açısından tamamlandığını fakat bu ertelenme tarihiyle birlikte oyundaki hataların gözden geçirilip düzeltileceğini bildirdi, ve oyunculardan özür diledi.

Aslına bakılırsa Cyberpunk 2077’nin tam 3. erteleniş haberi oldu bu. Fakat şöyle bir sorun var, bu oyunu bir süredir ön siparişe açtılar ve oyunu merakla bekleyen oyuncular çoktan satın aldılar. Bu haber özellikle ön sipariş verip bekleyen oyuncuları bir hayli üzecektir. Umarız bu oyun uzun geliştirilme süresiyle birlikte beklentileri karşılar ve biz oyuncuları tekrardan üzmez…

İle paylaş:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.