ASUS ZenFone 7 Canlı Şekilde Görüntülendi!

asus zenfone 73

ASUS ZenFone 7 Canlı Şekilde Görüntülendi!

Akıllı telefon sektöründe umduğunu bulamayan ASUS, şu sıralar ROG serisi oyuncu telefonlarına odaklanmış gibi görünüyor. Ancak markanın mobil alandaki bayrak taşıyıcısı olan ZenFone serisi için yeni model çalışmaları hala devam ediyor. Önümüzdeki günlerde duyurulması beklenen ASUS ZenFone 7dönen kamera mekanizması ile canlı olarak görüntülendi!

ZenFone 7, Dönen Kamera Mekanizması ile Geliyor!

Weibo üzerinden bazı fotoğrafları sızdırılan ASUS ZenFone 7, arka tasarımını açık bir şekilde belli ediyor. Telefonun bir önceki model ile benzer bir tasarım anlayışı benimsediği görülürken, çarpıcı bir detay da dikkat çekiyor. ZenFone 6’da yer alan ve çoğu kullanıcının hoşuna giden döner kamera mekanizması aynı şekilde yerini koruyor. Ancak biraz daha genişleyen mekanizma alanında artık üçlü sensör kurulumu tercih ediliyor.

asus zenfone 7

Raporlara göre ASUS ZenFone 7’nin LCD ekrana sahip olduğu belirtiliyor. Bu da parmak izi tarayıcının ekran yerine güç tuşuna entegre edileceğini kanıtlıyor. Lacivert renkli gövde ve şık bir cam kaplamayla çevrelenen telefon farklı renk seçeneklerine de sahip olacak. Ayrıca görüntülerde siyah şarj adaptörü ve kablosu da göze çarpıyor.

asus zenfone 72

6.67 inçlik Full HD+ ekran ile geleceği belirtilen ZenFone 7, gücünü Qualcomm Snapdragon 865 işlemciden alacak. 8 GB RAM128 GB depolama64+12+8 megapiksel üçlü kamera ise telefonun şimdilik bilinen diğer özellikleri arasında yer alıyor. Son olarak ASUS’un yeni amiral gemisi telefonunu 26 Ağustos’ta duyuracağını belirtelim.

İle paylaş:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.