Xiaomi Mi10 Extreme Commemorative Edition satışa çıkıyor!

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin yeni amiral gemisi satışa çıkıyor. Mi10 Extreme Commemorative Edition özellikleriyle efsane olmaya aday.

Xiaomi‘nin bir süredir üzerinde çalıştığı amiral gemisi Xiaomi Mi10 Extreme Commemorative Edition 21 Ağustos itibariyle Çin‘de satışa çıkıyor. Özellikleriyle oldukça dikkat çeken Xiaomi‘nin yeni amiral gemisi yakın bir tarihte Avrupa‘da satışa çıkması bekleniyor.

Xiaomi Mi10 Extreme Commemorative Edition özellikleri

Dört farklı versiyonu olması beklenen telefonun; 8GB + 128GB,  8GB + 256GB12GB + 256GB16GB + 512GB en yüksek modelinin özellikleri ise; Qualcomm Snapdragon 865 işlemci ile gelen telefonda 16gb ram512gb depolama alanı bulunuyor. 6.67 inç AMOLED esnek bir ekran bulunuyor. Arkada 48 milyon ana kamera, 20 milyon ultra geniş açı, 48 milyon telefoto + 12 milyon görüntü lensi dahil olmak üzere dört kamera ile donatılmıştır; Ana kamera ve telefoto OIS optik görüntü sabitlemeyi destekliyor. DxOMark kamerada 130 puan alarak birinciliği kazandı; DxOMark‘a göre geniş açı ve zoom bölümlerindeki performansı özellikle etkileyici olarak belirtildi. 4500mAh pil kapasitesi olan telefonda 50W kablosuz ikinci şarj bulunuyor ve %100‘e şarj etmek sadece 40 dakika sürüyor. Parlak gümüşşeffaf ve seramik siyah olarak üç renk seçeneği bulunuyor.

Xiaomi Mi10 Extreme Commemorative Edition

Android telefonlar arasında en güçlü olmaya aday olarak gelen Xiaomi‘nin yeni amiral gemisi mevcut özellikleriyle şimdiden bir çok kullanıcıyı heyecanlandırmış durumda. Koronavirüs salgınına rağmen pazardaki başarısını devam ettiren Xiaomi‘nin yeni amiral gemisi ile adından çokça söz ettireceğini tahmin ediyoruz.

İle paylaş:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.