10000 MAh Bataryalı Gionee Akıllı Telefon Görüntülendi!

Gionee markası ülkemizdeki çoğu insana yabancı gelecektir. Fakat Gionee markası Çin’in en büyük telefon üreticilerinden biri. Çin’in nüfüsunu düşünürsek bu yerel markaların yurt dışı satışlarını saymasak bile çok büyük satış rakamlarına ulaşabildiklerini görüyoruz. Gionee de bu yerel markalardan sadece biri. Gionee markasını bu sefer gündeme getiren şey ise TENAA’da görüntülenen 10000 mAh batarya kapasitesine sahip yeni akıllı telefonları!

720P Ekranda 10000 Mah Batarya

Gionee yeni akilli telefon batarya

Çin’in sertifikasyon merkezlerinden biri olan TENAA’da çoğu Çinli markanın akıllı telefonlarını daha tanıtılmadan görmekteyiz. Bu siteden gelen haberler bir hayli fazla gerçekten. Bugün ortaya çıkan Gionee marka cihazda ise tam 10000 mAh kapasiteli batarya bulunuyor! Bu batarya kapasitesi şu an için en büyük kapasitelerden biri olma ünvanına sahip. Zaten bu kapasite çoğu powerbank modelleriyle bile kıyaslanabilecek düzeyde.

Cihazın diğer özelliklerine baktığımız zaman ise 720P çözünürlüğe sahip bir ekran görüyoruz, 10000 mAh batarya kullanıldığını düşünürsek bu telefonun şarjı gerçekten muazzam dayanıklı olacaktır. Bunun yanı sıra güç tasarrufu odaklı bir Mediatek işlemciyle geleceği söyleniyor, rekor denebilecek ekran süreleri görmemiz mümkün!

İle paylaş:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.